Preverite Future 100 Slovenia: 100 slovenskih podjetij z največjim potencialom za globalno rast

MAROVIA, Matic Hrovat s.p. ☑️ Boniteta? - EBONITETE.SI

MAROVIA, Matic Hrovat s.p.

Profil subjekta

MAROVIA, Matic Hrovat s.p.

MAROVIA, Prodaja in servis električnih surf desk, Matic Hrovat s.p.

Matična številka: 9929088

Davčna številka: 88153819

Zavezanec za DDV: Ne

Šifra dejavnosti: G47.630

Dejavnost: Trgovina na drobno s športno opremo

SKIS: S.14100

Status subjekta: Aktiven

Velikost subjekta: Velikost RS se ne izračunava

Občina: Vojnik

Regija: Savinjska

Kratek opis subjekta

Subjekt MAROVIA, Prodaja in servis električnih surf desk, Matic Hrovat s.p. je registriran na naslovu Hrenova 26 A, 3203 Nova Cerkev, d. š.: 88153819 in m. š.: 9929088.

Primarna dejavnost subjekta je Trgovina na drobno s športno opremo.

Subjekt ima odprtih naslednje število bančnih računov v Sloveniji: 1.

Za subjekt ni na voljo finančnih podatkov.

Vas zanimajo podrobnejše informacije o poslovanju vseh vaših poslovnih partnerjev in njihove aktualne bonitete oz. boniteta kupca po vašem izboru? Bonitetna aplikacija EBONITETE.SI nudi ažurne in verodostojne informacije za najbolj optimalno delo v poslovnem okolju.

Lokacija podjetja (Google zemljevid)

Kontaktni podatki

Telefonska št.:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Fax:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Elektronski naslov:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Spletna stran:

/

Zastopniki

Zastopnik 1:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 2:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 3:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 4:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 5:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Bančni računi

SI56 0400 0028 2112 995
Banka: OTP banka d.d.
Datum odprtja: 28.05.2025

TRR 2:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

TRR 3:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

TRR 4:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

TRR 5:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Lastniške povezave

Vzorčni prikaz lastniških povezav. Lastniške povezave so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI.

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Želite dostopati do vseh podatkov podjetij? Za vas smo pripravili brezplačen preizkus aplikacije!

Finančni podatki

Celotni prihodki: Finančni podatki niso na voljo
Sredstva: Finančni podatki niso na voljo
Izid iz poslovanja: Finančni podatki niso na voljo
Število zaposlenih: Finančni podatki niso na voljo

Konkurenčna analiza - čisti poslovni izid

Vzorčni prikaz konkurenčne analize. Konkurenčna analiza je na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI.

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Želite dostopati do vseh podatkov podjetij? Za vas smo pripravili brezplačen preizkus aplikacije!

Nepremičnine

Subjekt ima po evidenci GURS v lasti naslednje število nepremičnin: 0.

Želite dostopati do vseh podatkov podjetij? Za vas smo pripravili brezplačen preizkus aplikacije!

Bonitetna ocena

Bonitetna ocena bonitetne hiše Prva bonitetna agencija d.o.o. predstavlja enega od ključnih dejavnikov pri razdelitvi javnih sredstev s strani številnih razpisnikov, kot so:

  • Slovenski regionalni razvojni sklad (SRRS)
  • Slovenski podjetniški sklad (SPS)
  • Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport
  • Ministrstvo za kulturo
  • Eko sklad, j.s.
  • DARS d.d., idr.

Naročite bonitetno poročilo za vaše podjetje in se prijavite na razpis.

Želite preveriti, kako izgleda bonitetno poročilo in kaj vsebuje?

Vzorec bonitetnega poročila za SLO podjetje Vzorec d.o.o. (PDF)

Pogosta vprašanja

Kakšen je dolgi naziv subjekta MAROVIA, Matic Hrovat s.p.?

Dolgi naziv subjekta je MAROVIA, Prodaja in servis električnih surf desk, Matic Hrovat s.p..

Kakšen je naslov subjekta MAROVIA, Matic Hrovat s.p.?

Naslov podjetja je Hrenova 26 A, 3203 Nova Cerkev.

Katera je primarna dejavnost subjekta MAROVIA, Matic Hrovat s.p.?

Primarna dejavnost subjekta MAROVIA, Matic Hrovat s.p. je Trgovina na drobno s športno opremo.

Viri podatkov: AJPES, GURS, lastni izračuni.