Preverite Future 100 Slovenia: 100 slovenskih podjetij z največjim potencialom za globalno rast

EM-ER, Matjaž Rambaher, s. p. ☑️ Boniteta? - EBONITETE.SI

EM-ER, Matjaž Rambaher, s. p.

Profil subjekta

EM-ER, Matjaž Rambaher, s. p.

EM-ER, pravne storitve, Matjaž Rambaher, s. p.

Matična številka: 7582005

Davčna številka: 27387950

Zavezanec za DDV: Ne

Šifra dejavnosti: N69.109

Dejavnost: Druge pravne dejavnosti

SKIS: S.14100

Status subjekta: Aktiven

Velikost subjekta: Ni podatka o velikosti

Občina: Vodice

Regija: Osrednjeslovenska

Kratek opis subjekta

Subjekt EM-ER, pravne storitve, Matjaž Rambaher, s. p. je registriran na naslovu Bukovica pri Vodicah 55 F, 1217 Vodice, d. š.: 27387950 in m. š.: 7582005.

Primarna dejavnost subjekta je Druge pravne dejavnosti.

Subjekt ima odprtih naslednje število bančnih računov v Sloveniji: 0.

Za subjekt ni na voljo finančnih podatkov.

Vas zanimajo podrobnejše informacije o poslovanju vseh vaših poslovnih partnerjev in njihove aktualne bonitete oz. boniteta kupca po vašem izboru? Bonitetna aplikacija EBONITETE.SI nudi ažurne in verodostojne informacije za najbolj optimalno delo v poslovnem okolju.

Lokacija podjetja (Google zemljevid)

Kontaktni podatki

Telefonska št.:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Fax:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Elektronski naslov:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Spletna stran:

/

Zastopniki

Zastopnik 1:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 2:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 3:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 4:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 5:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Bančni računi

TRR 1:

TRR 2:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

TRR 3:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

TRR 4:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

TRR 5:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Lastniške povezave

Vzorčni prikaz lastniških povezav. Lastniške povezave so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI.

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Želite dostopati do vseh podatkov podjetij? Za vas smo pripravili brezplačen preizkus aplikacije!

Finančni podatki

Celotni prihodki: Finančni podatki niso na voljo
Sredstva: Finančni podatki niso na voljo
Izid iz poslovanja: Finančni podatki niso na voljo
Število zaposlenih: Finančni podatki niso na voljo

Konkurenčna analiza - čisti poslovni izid

Vzorčni prikaz konkurenčne analize. Konkurenčna analiza je na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI.

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Želite dostopati do vseh podatkov podjetij? Za vas smo pripravili brezplačen preizkus aplikacije!

Nepremičnine

Subjekt ima po evidenci GURS v lasti naslednje število nepremičnin: 0.

Želite dostopati do vseh podatkov podjetij? Za vas smo pripravili brezplačen preizkus aplikacije!

Bonitetna ocena

Bonitetna ocena bonitetne hiše Prva bonitetna agencija d.o.o. predstavlja enega od ključnih dejavnikov pri razdelitvi javnih sredstev s strani številnih razpisnikov, kot so:

  • Slovenski regionalni razvojni sklad (SRRS)
  • Slovenski podjetniški sklad (SPS)
  • Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport
  • Ministrstvo za kulturo
  • Eko sklad, j.s.
  • DARS d.d., idr.

Naročite bonitetno poročilo za vaše podjetje in se prijavite na razpis.

Želite preveriti, kako izgleda bonitetno poročilo in kaj vsebuje?

Vzorec bonitetnega poročila za SLO podjetje Vzorec d.o.o. (PDF)

Pogosta vprašanja

Kakšen je dolgi naziv subjekta EM-ER, Matjaž Rambaher, s. p.?

Dolgi naziv subjekta je EM-ER, pravne storitve, Matjaž Rambaher, s. p..

Kakšen je naslov subjekta EM-ER, Matjaž Rambaher, s. p.?

Naslov podjetja je Bukovica pri Vodicah 55 F, 1217 Vodice.

Katera je primarna dejavnost subjekta EM-ER, Matjaž Rambaher, s. p.?

Primarna dejavnost subjekta EM-ER, Matjaž Rambaher, s. p. je Druge pravne dejavnosti.

Viri podatkov: AJPES, GURS, lastni izračuni.