Preverite Future 100 Slovenia: 100 slovenskih podjetij z največjim potencialom za globalno rast

GM MOTORS d.o.o. ☑️ Boniteta? - EBONITETE.SI

GM MOTORS d.o.o.

Profil subjekta

GM MOTORS d.o.o.

GM MOTORS, prodaja avtomobilov, d.o.o.

Matična številka: 5838606

Davčna številka: 83886036

Zavezanec za DDV: Da

Šifra dejavnosti: G46.710

Dejavnost: Trgovina na debelo z motornimi vozili

SKIS: S.11002

Status subjekta: Aktiven

Velikost subjekta: Majhne enote

Občina: Preddvor

Regija: Gorenjska

Kratek opis subjekta

Subjekt GM MOTORS, prodaja avtomobilov, d.o.o. je registriran na naslovu Srednja Bela 105, 4205 Preddvor, d. š.: 83886036 in m. š.: 5838606.

Primarna dejavnost subjekta je Trgovina na debelo z motornimi vozili.

V omenjeni dejavnosti je v letu 2025 delovalo in finančne izkaze predložilo naslednje število poslovnih subjektov: 183.

Subjekt vodi naslednje število zastopnikov: 1.

Subjekt ima odprtih naslednje število bančnih računov v Sloveniji: 1.

V letu 2025 je poslovni subjekt zaposloval naslednje število oseb: 1.

Celotni prihodki so v letu 2025 znašali 1.121.055 €, kar je 8.06% manj kot leto prej. Dejavnost, v kateri deluje subjekt, je v letu 2025 ustvarila celotne prihodke v višini 2.711.150.731 €.

V letu 2025 je izid iz poslovanja (EBIT) poslovnega subjekta znašal: -2.492 €. V predhodnem letu 2024 je izid iz poslovanja (EBIT) poslovnega subjekta znašal: -10.742 €. Dejavnost, v kateri deluje subjekt, je v letu 2025 ustvarila EBIT v višini 87.344.650 €.

Poslovni subjekt se v svoji dejavnosti v letu 2025 glede na podatek o celotnih prihodkih uvršča na 65. mesto, glede na podatek o zaposlenih pa na 83. mesto.

Vas zanimajo podrobnejše informacije o poslovanju vseh vaših poslovnih partnerjev in njihove aktualne bonitete oz. boniteta kupca po vašem izboru? Bonitetna aplikacija EBONITETE.SI nudi ažurne in verodostojne informacije za najbolj optimalno delo v poslovnem okolju.

Lokacija podjetja (Google zemljevid)

Kontaktni podatki

Telefonska št.:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Fax:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Elektronski naslov:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Spletna stran:

www.avtoas.si

Zastopniki

Goce Miškov

direktor

Zastopnik 2:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 3:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 4:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 5:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Bančni računi

SI56 0700 0000 0747 572
Banka: GB d.d., Kranj
Datum odprtja: 12.06.2002

TRR 2:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

TRR 3:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

TRR 4:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

TRR 5:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Lastniške povezave

Vzorčni prikaz lastniških povezav. Lastniške povezave so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI.

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Želite dostopati do vseh podatkov podjetij? Za vas smo pripravili brezplačen preizkus aplikacije!

Finančni podatki

Celotni prihodki v letu 2025: 1.121.055 €
Sredstva v letu 2025: 602.491 €
Izid iz poslovanja v 2025: -2.492 €
Število zaposlenih v 2025: 1

Konkurenčna analiza - čisti poslovni izid

Vzorčni prikaz konkurenčne analize. Konkurenčna analiza je na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI.

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Želite dostopati do vseh podatkov podjetij? Za vas smo pripravili brezplačen preizkus aplikacije!

Nepremičnine

Subjekt ima po evidenci GURS v lasti naslednje število nepremičnin: 0.

Želite dostopati do vseh podatkov podjetij? Za vas smo pripravili brezplačen preizkus aplikacije!

Bonitetna ocena

Bonitetna ocena bonitetne hiše Prva bonitetna agencija d.o.o. predstavlja enega od ključnih dejavnikov pri razdelitvi javnih sredstev s strani številnih razpisnikov, kot so:

  • Slovenski regionalni razvojni sklad (SRRS)
  • Slovenski podjetniški sklad (SPS)
  • Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport
  • Ministrstvo za kulturo
  • Eko sklad, j.s.
  • DARS d.d., idr.

Naročite bonitetno poročilo za vaše podjetje in se prijavite na razpis.

Želite preveriti, kako izgleda bonitetno poročilo in kaj vsebuje?

Vzorec bonitetnega poročila za SLO podjetje Vzorec d.o.o. (PDF)

Pogosta vprašanja

Kakšen je dolgi naziv subjekta GM MOTORS d.o.o.?

Dolgi naziv subjekta je GM MOTORS, prodaja avtomobilov, d.o.o..

Kdo je zastopnik subjekta GM MOTORS d.o.o.?

Zastopnik podjetja je Goce Miškov.

Kakšen je naslov subjekta GM MOTORS d.o.o.?

Naslov podjetja je Srednja Bela 105, 4205 Preddvor.

Kakšen je kontakt subjekta GM MOTORS d.o.o.?

Kontakt podjetja je www.avtoas.si.

Koliko zaposlenih ima subjekt GM MOTORS d.o.o.?

Število zaposlenih je: 1.

Katera je primarna dejavnost subjekta GM MOTORS d.o.o.?

Primarna dejavnost subjekta GM MOTORS d.o.o. je Trgovina na debelo z motornimi vozili.

Kakšna je vrednost celotnih prihodkov za subjekt GM MOTORS d.o.o.?

Vrednost celotnih prihodkov za subjekt GM MOTORS d.o.o. je 1.121.055 €.

Kakšna je vrednost izida iz poslovanja za subjekt GM MOTORS d.o.o.?

Vrednost izida poslovanja za subjekt GM MOTORS d.o.o. je -2.492 €.

Viri podatkov: AJPES, GURS, lastni izračuni.