Preverite Future 100 Slovenia: 100 slovenskih podjetij z največjim potencialom za globalno rast

ARH IDEJA INES KOŠENINA S.P. ☑️ Boniteta? - EBONITETE.SI

ARH IDEJA INES KOŠENINA S.P.

Profil subjekta

ARH IDEJA INES KOŠENINA S.P.

ARH IDEJA ARHITEKTURA INES KOŠENINA S.P.

Matična številka: 3101614

Davčna številka: 87854929

Zavezanec za DDV: Ne

Šifra dejavnosti: N71.111

Dejavnost: Arhitekturno projektiranje

SKIS: S.14100

Status subjekta: Aktiven

Velikost subjekta: Mikro enote

Občina: Škofja Loka

Regija: Gorenjska

Kratek opis subjekta

Subjekt ARH IDEJA ARHITEKTURA INES KOŠENINA S.P. je registriran na naslovu Spodnji trg 26, 4220 Škofja Loka, d. š.: 87854929 in m. š.: 3101614.

Primarna dejavnost subjekta je Arhitekturno projektiranje.

V omenjeni dejavnosti je v letu 2025 delovalo in finančne izkaze predložilo naslednje število poslovnih subjektov: 924.

Subjekt ima odprtih naslednje število bančnih računov v Sloveniji: 1.

Celotni prihodki so v letu 2025 znašali 17.600 €, kar je 38.15% več kot leto prej. Dejavnost, v kateri deluje subjekt, je v letu 2025 ustvarila celotne prihodke v višini 211.421.660 €.

V letu 2025 je izid iz poslovanja (EBIT) poslovnega subjekta znašal: 10.713 €. V predhodnem letu 2024 je izid iz poslovanja (EBIT) poslovnega subjekta znašal: 7.459 €. Dejavnost, v kateri deluje subjekt, je v letu 2025 ustvarila EBIT v višini 14.380.154 €.

Poslovni subjekt se v svoji dejavnosti v letu 2025 glede na podatek o celotnih prihodkih uvršča na 743. mesto, glede na podatek o zaposlenih pa na 750. mesto.

Vas zanimajo podrobnejše informacije o poslovanju vseh vaših poslovnih partnerjev in njihove aktualne bonitete oz. boniteta kupca po vašem izboru? Bonitetna aplikacija EBONITETE.SI nudi ažurne in verodostojne informacije za najbolj optimalno delo v poslovnem okolju.

Lokacija podjetja (Google zemljevid)

Kontaktni podatki

Telefonska št.:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Fax:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Elektronski naslov:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Spletna stran:

/

Zastopniki

Zastopnik 1:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 2:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 3:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 4:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 5:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Bančni računi

SI56 0400 0027 8644 275
Banka: OTP banka d.d.
Datum odprtja: 01.09.2024

TRR 2:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

TRR 3:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

TRR 4:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

TRR 5:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Lastniške povezave

Vzorčni prikaz lastniških povezav. Lastniške povezave so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI.

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Želite dostopati do vseh podatkov podjetij? Za vas smo pripravili brezplačen preizkus aplikacije!

Finančni podatki

Celotni prihodki v letu 2025: 17.600 €
Sredstva v letu 2025: 5.246 €
Izid iz poslovanja v 2025: 10.713 €
Število zaposlenih v 2025: 0

Konkurenčna analiza - čisti poslovni izid

Vzorčni prikaz konkurenčne analize. Konkurenčna analiza je na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI.

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Želite dostopati do vseh podatkov podjetij? Za vas smo pripravili brezplačen preizkus aplikacije!

Nepremičnine

Subjekt ima po evidenci GURS v lasti naslednje število nepremičnin: 0.

Želite dostopati do vseh podatkov podjetij? Za vas smo pripravili brezplačen preizkus aplikacije!

Bonitetna ocena

Bonitetna ocena bonitetne hiše Prva bonitetna agencija d.o.o. predstavlja enega od ključnih dejavnikov pri razdelitvi javnih sredstev s strani številnih razpisnikov, kot so:

  • Slovenski regionalni razvojni sklad (SRRS)
  • Slovenski podjetniški sklad (SPS)
  • Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport
  • Ministrstvo za kulturo
  • Eko sklad, j.s.
  • DARS d.d., idr.

Naročite bonitetno poročilo za vaše podjetje in se prijavite na razpis.

Želite preveriti, kako izgleda bonitetno poročilo in kaj vsebuje?

Vzorec bonitetnega poročila za SLO podjetje Vzorec d.o.o. (PDF)

Pogosta vprašanja

Kakšen je dolgi naziv subjekta ARH IDEJA INES KOŠENINA S.P.?

Dolgi naziv subjekta je ARH IDEJA ARHITEKTURA INES KOŠENINA S.P..

Kakšen je naslov subjekta ARH IDEJA INES KOŠENINA S.P.?

Naslov podjetja je Spodnji trg 26, 4220 Škofja Loka.

Katera je primarna dejavnost subjekta ARH IDEJA INES KOŠENINA S.P.?

Primarna dejavnost subjekta ARH IDEJA INES KOŠENINA S.P. je Arhitekturno projektiranje.

Kakšna je vrednost celotnih prihodkov za subjekt ARH IDEJA INES KOŠENINA S.P.?

Vrednost celotnih prihodkov za subjekt ARH IDEJA INES KOŠENINA S.P. je 17.600 €.

Kakšna je vrednost izida iz poslovanja za subjekt ARH IDEJA INES KOŠENINA S.P.?

Vrednost izida poslovanja za subjekt ARH IDEJA INES KOŠENINA S.P. je 10.713 €.

Viri podatkov: AJPES, GURS, lastni izračuni.