Preverite Future 100 Slovenia: 100 slovenskih podjetij z največjim potencialom za globalno rast

Aleks Group d.o.o. ☑️ Boniteta? - EBONITETE.SI

Aleks Group d.o.o.

Profil subjekta

Aleks Group d.o.o.

Aleks Group turizem in svetovanje d.o.o.

Matična številka: 9046186

Davčna številka: 25256963

Zavezanec za DDV: Atipični davčni zavezanec

Šifra dejavnosti: N73.110

Dejavnost: Dejavnost oglaševalskih agencij

SKIS: S.11003

Status subjekta: Aktiven

Velikost subjekta: Mikro enote

Občina: Ljubljana

Regija: Osrednjeslovenska

Kratek opis subjekta

Subjekt Aleks Group turizem in svetovanje d.o.o. je registriran na naslovu Dimičeva ulica 9, 1000 Ljubljana, d. š.: 25256963 in m. š.: 9046186.

Primarna dejavnost subjekta je Dejavnost oglaševalskih agencij.

Subjekt vodi naslednje število zastopnikov: 1.

Subjekt ima odprtih naslednje število bančnih računov v Sloveniji: 1.

V letu 2025 je poslovni subjekt zaposloval naslednje število oseb: 1.

Celotni prihodki so v letu 2025 znašali 47.938 €, kar je 30.87% več kot leto prej. Dejavnost, v kateri deluje subjekt, je v letu 2025 ustvarila celotne prihodke v višini 447.398.020 €.

V letu 2025 je izid iz poslovanja (EBIT) poslovnega subjekta znašal: 12.092 €. V predhodnem letu 2024 je izid iz poslovanja (EBIT) poslovnega subjekta znašal: 5.164 €. Dejavnost, v kateri deluje subjekt, je v letu 2025 ustvarila EBIT v višini 26.585.317 €.

Vas zanimajo podrobnejše informacije o poslovanju vseh vaših poslovnih partnerjev in njihove aktualne bonitete oz. boniteta kupca po vašem izboru? Bonitetna aplikacija EBONITETE.SI nudi ažurne in verodostojne informacije za najbolj optimalno delo v poslovnem okolju.

Lokacija podjetja (Google zemljevid)

Kontaktni podatki

Telefonska št.:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Fax:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Elektronski naslov:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Spletna stran:

/

Zastopniki

Aleksey Odintsov

direktor

Zastopnik 2:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 3:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 4:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Zastopnik 5:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Bančni računi

SI56 0284 3026 6195 728
Banka: NLB d.d.
Datum odprtja: 05.11.2024

TRR 2:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

TRR 3:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

TRR 4:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

TRR 5:

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Lastniške povezave

Vzorčni prikaz lastniških povezav. Lastniške povezave so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI.

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Želite dostopati do vseh podatkov podjetij? Za vas smo pripravili brezplačen preizkus aplikacije!

Finančni podatki

Celotni prihodki v letu 2025: 47.938 €
Sredstva v letu 2025: 29.384 €
Izid iz poslovanja v 2025: 12.092 €
Število zaposlenih v 2025: 1

Konkurenčna analiza - čisti poslovni izid

Vzorčni prikaz konkurenčne analize. Konkurenčna analiza je na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI.

Podatki so na voljo naročnikom bonitetne aplikacije EBONITETE.SI

Želite dostopati do vseh podatkov podjetij? Za vas smo pripravili brezplačen preizkus aplikacije!

Nepremičnine

Subjekt ima po evidenci GURS v lasti naslednje število nepremičnin: 0.

Želite dostopati do vseh podatkov podjetij? Za vas smo pripravili brezplačen preizkus aplikacije!

Bonitetna ocena

Bonitetna ocena bonitetne hiše Prva bonitetna agencija d.o.o. predstavlja enega od ključnih dejavnikov pri razdelitvi javnih sredstev s strani številnih razpisnikov, kot so:

  • Slovenski regionalni razvojni sklad (SRRS)
  • Slovenski podjetniški sklad (SPS)
  • Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport
  • Ministrstvo za kulturo
  • Eko sklad, j.s.
  • DARS d.d., idr.

Naročite bonitetno poročilo za vaše podjetje in se prijavite na razpis.

Želite preveriti, kako izgleda bonitetno poročilo in kaj vsebuje?

Vzorec bonitetnega poročila za SLO podjetje Vzorec d.o.o. (PDF)

Pogosta vprašanja

Kakšen je dolgi naziv subjekta Aleks Group d.o.o.?

Dolgi naziv subjekta je Aleks Group turizem in svetovanje d.o.o..

Kdo je zastopnik subjekta Aleks Group d.o.o.?

Zastopnik podjetja je Aleksey Odintsov.

Kakšen je naslov subjekta Aleks Group d.o.o.?

Naslov podjetja je Dimičeva ulica 9, 1000 Ljubljana.

Koliko zaposlenih ima subjekt Aleks Group d.o.o.?

Število zaposlenih je: 1.

Katera je primarna dejavnost subjekta Aleks Group d.o.o.?

Primarna dejavnost subjekta Aleks Group d.o.o. je Dejavnost oglaševalskih agencij.

Kakšna je vrednost celotnih prihodkov za subjekt Aleks Group d.o.o.?

Vrednost celotnih prihodkov za subjekt Aleks Group d.o.o. je 47.938 €.

Kakšna je vrednost izida iz poslovanja za subjekt Aleks Group d.o.o.?

Vrednost izida poslovanja za subjekt Aleks Group d.o.o. je 12.092 €.

Viri podatkov: AJPES, GURS, lastni izračuni.