O nas

Ste informatik ali ekonomist?

K sodelovanju vabimo ambiciozne, vztrajne in perspektivne sodelavce, z ustrezno prakso na določenem delovnem področju. Zaradi širitve naše razvojne ekipe, vabimo na našo podružnico v Limbušu, k sodelovanju mlade, ambiciozne in inovativne ljudi.

Iščemo razvijalca programske opreme ter poslovnega analitika, ki bo sooblikoval podjetje prihodnosti.

ekonomist - poslovni analitik

Vaše naloge bodo obsegale:
  • napredna obdelava podatkov v Excel-u,
  • priprava podatkov po individualnih potrebah naročnikov,
  • priprava specifikacij za potrebe podatkovnih storitev.
Od kandidata pričakujemo:
  • vsaj VI. stopnjo izobrazbe ustrezne smeri,
  • poznavanje računovodskih izkazov, AOP strukture, osnove bančne analize, osnove financ,
  • odlično računalniško pismenost (Excel, Word),
  • dobre analitske sposobnosti, natančnost, samoiniciativnost, dobro sodelovanje v timu, zanesljivost,
  • znanje angleškega jezika,
  • želja po razvoju in pridobivanju novega znanja.
Kaj vam nudimo:
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev,
  • stimulativno plačilo,
  • delo v mladem dinamičnem kolektivu,
  • pridobivanje novih znanj in izkušenj,
  • karierni razvoj.
Vse, ki ste se v oglasu prepoznali in bi svojo karierno pot želeli nadaljevati v prosperitetnem poslovnem okolju, vabimo, da nam svoje prijave (CV) z dokazili pošljete na elektronski naslov zaposlitev@ebonitete.si najkasneje do 31.10.2019. Vaše prijave bomo obravnavali diskretno.

informatik

Od kandidata pričakujemo, da:
  • ima vsaj VI. stopnjo izobrazbe ustrezne smeri,
  • obvlada delo z SQL jezikom,
  • ima najmanj 3 leta izkušenj pri delu z MSSQL podatkovno bazo,
  • ima najmanj 3 leta izkušenj z MS.NET razvijalskem orodjem,
  • ima napredno znanje MS Office,
  • samoiniciativnost in sposobnost dela v timu.
  • možnost strokovnega usposabljanja in izobraževanja,
  • delo v dinamičnem okolju,
ISSN 2536-2712
Tehnične zahteve
Splošni pogoji
Pravna obvestila
Varovanje podatkov